برنامه شراکت

مروری بر برنامه

شرکت فناوری فانوس، ارائه دهنده راهکارهای امنیتی، دارای شبکه گسترده ای از توزیع کنندگان و نمایندگان فروش مورد اعتماد در سراسر کشور می باشد. تشویق و توانمند سازی همکاران در سراسر کشور برای افزایش درآمد و دائمی کردن مشتریان جدید نیاز به:

  • تعهد -اولین گام برای هر رابطه.
  • توافق -پایدار سازی روابط.
  • شفافیت و ارتباطات – برای درک انتظارات در حال تغییر یکدیگر و حل و فصل اختلافات.

فانوس تمامی گزینه های بالا و وعده های بیشتری را متعهد شده است.

همکاران در بخش فروش برای ارائه بهترین راهکارهای امنیتی به مشتریان، همکاری می کنند. این شرکت تضمین می کند که مشتریان و همکاران به سود متقابلی می رسند. این شرکت حاشیه سود بالایی را فراهم می کند و طرح های جذابی ارائه می دهد: و آن را برای تولید درآمد بیشتر همکاران مناسب می سازد.

فانوس جلسات آموزشی فشرده برای تمامی شرکای خود برگزار می کند. هدف این شرکت برقراری روابط شراکتی فعال و انتشار اطلاعات به طور منظم برای توسعه اهداف سازمان و برنامه های شرکا می باشد.

اگر علاقه مندید که تعدادی از محصولات امنیتی این شرکت را مشروط بر ارائه خدمات امنیتی، پس از خرید مجددا بفروشید، برنامه شراکت فانوس تجربه و تخصص برای فروش، مدیریت، یکپارچه سازی، برنامه ریزی، و ارائه راهکار های امنیتی مرتبط آنتی ویروس، فایروال و دیگر محصولات و خدمات امنیت سایبری برای مشتریان را به شما آموزش می دهد.