سامانه مدیریت یکپارچه تهدیدات (UTM)

یو تی امWebRoam   امنیت کلاس سازمانی جامعی را با قیمت / عملکرد برتر در یک بسته کاملبرای و مشاغل کوچک و متوسط و بزرگ ارائه می دهد. از ویژگی های کامل امنیتی WebRoam و همچنین امکانات سخت افزاری فناوری چند هسته ای اینتل بهره می برد.

 

بهترین امنیت در کلاس

ویژگی های امنیتی چند لایه WebRoam UTM  بهینه ترین عملکرد امنیت و کارکردهای شبکه ای را فراهم می کند.

ما با هم از امنیت ، عملکرد و قیمت مراقبت می کنیم تا بهترین ها را برای مشتریان خود در سراسر جهان ارائه دهیم.

 

دسترسی از راه دور امن از همه جا به دفتر

سرپرستان سیستم و کاربران تلفن همراه می توانند با لپ تاپ ، تلفن های هوشمند و تبلت خود به راحتی و به راحتی به شبکه دفتر متصل شوند.

 

IPsec VPN و SSLVPN اتصال از راه دور امن کارکنان و اتصال سایت به سایت را فراهم می کند.

یو تی ام وبروم دو راه حل (SSLVPN و IPSec ) را برای اتصال دو یا چند شاخه از طریق VPN امن به مشتریان ارائه می دهد.

 

استقرار و مدیریت دوستانه

سامانه جامع مدیریت تهدیدات وبروم برای تسهیل پیکربندی کامل ، مدیریت مرکزی را با یک جادوگر ارائه می دهد.

قابلیت های مدیریت پویا مبتنی بر وب و مدیریت مرکزی ، مدیریت سریع ، آسان و ایمن را از هرجای شبکه تضمین می کنند. به روزرسانی خودکار از WebRoam یک راه حل امنیتی فعال است که داده ها ، شبکه و کارمندان شما را از آخرین تهدیدات در امان نگه می دارد.

 

راه حل های کامل امنیتی

وبروم یک راه حل امنیتی کامل و چند لایه به صورت دسک تاپ ارائه می دهد. این کلیه الزامات امنیتی شبکه های کوچک را پوشش می دهد.

 

پشتیبانی فنی

تیم فنی وبروم از مشتریان به صورت 24 ساعته پشتیبانی می کند. امکانات به روز رسانی خودکار، آفلاین و دستی نیز در دسترس هستند. در صورت نیاز مشتری به پشتیبانی ویژه، وبروم به طور اختصاصی به روز رسانی ویژه ای را برای مشتری خاص ارائه می دهد.

 

کار کردن با UTM وبروم بسیار ساده است. رابط کاربری با این دید که کاربران باید به راحتی از آن استفاده کنند طراحی شده است. این رابط به شما اجازه می‌دهد تا به سرعت شبکه و کاربران خود را تحت محافظت قرار دهید. همچنین کلیه امور روزانه‌ی مدیریتی به راحتی قابل انجام است. مدیران شبکه به سرعت کار با این محیط را فرا گرفته و غالبا کار با آن را جزو شیرین‌ترین تجربیات خود در استفاده از محصولات امنیتی عنوان می‌کنند. UTMها بسیار فرای فایروال‌ها، امکانات امنیتی در اختیار شما قرار می‌دهند.

 

دسترس پذیری و  افزونگی

امروزه بسیاری از کسب و کارها که به نوعی سرویسی را ارائه می دهند نیازمند دارا بودن شرایط پایدار در ارائه سرویس مورد نظر می باشند، حساسیت برقراری سرویس هایی که ارائه میگردد به قدری بالا می باشد که حتی در مواردی که دچار اختلال گردد علاوه بر خسارات مالی می تواند خسارات جبران ناپذیر جانی را در پی داشته باشد.
هدف از High Availability یا HA بدین جهت است که همواره جریان ترافیک شبکه بصورت پایدار برقرار باشد و در صورت به وجود آمدن هرنوع مشکلی برای تجهیزات همچنان ارتباط برقرار باشد و شبکه مختل نگردد.تجهیزاتی  که در شبکه  نقش امنیتی را ایفا میکنند می بایست  از قابلیت HA  پشتیبانی نمایند تا در صورت به وجود آمدن هرگونه اختلالی ،ترافیک شبکه همچنان بدون هیچ گونه موردی و با رعایت موارد امنیتی به کار خود ادامه دهد.

محافظت در برابر خطرات شناخته شده و ناشناخته

فایروال وبروم قدرتمندترین سیستم حافظت را در برابر آخرین تهدیدات امنیتی پیشرفته مانند باج‌افزارها، ربات‌ها، کرم‌ها، هک، cryptomining  وحملات هدفمندAPT  ارائه می‌دهد.

سیستم محافظت در برابر Botnetها، جلوگیری از حملات با استفاده از IPS قدرتمند

شناسایی تهدیدات و موارد مشکوک با استفاده از هوش مصنوعی مبتنی بر یادگیری ماشین ML و مقابله با بدافزارها با استفاده از آنتی ویروس قدرتمند وبروم، همگی امنیت جامعی را در برابر روزآمدترین تهدیدات سایبری ارائه می دهد.