مشاوره امنیتی

با توجه به حیاتی بودن مسئله امنیت اطلاعات سامانه های فناوری اطلاعات و ارتباطات و همچنین افزایش روزافزون تنوع تهدیدات و پیچیدگی های سامانه های مذکور، شرکت ها و سازمان ها نیاز دارند بتوانند امنیت سامانه های خود را از مرحله طراحی و سپس تولید و پس از آن استقرار و نگهداری تامین نمایند. شرکت فناوری فانوس در این امر همراه آنهاست.

 

خدمات امنیت شبکه به شرکت ها و سازمان ها کمک می کند تا از اطلاعات خود محافظت کنند. شبکه های امنیتی شرکت، راه نفوذ هکرها و بدافزارها را می بنند و از دسترسی آن ها به اطلاعات امنیتی و حیاتی سازمان جلوگیری می کنند. امنیت سیستم های کامپیوتری کمک می کند تا اطلاعات سازمان ها و شرکت ها ایمن بماند. پیشگام رایانه با ارائه راهکار و خدمات امنیت شبکه آماده ارائه خدمات امنیت شبکه های کامپیوتری به شرکت ها و سازمان های خصوصی و غیر خصوصی است.

 

واحد مشاوره امنیت اطلاعات شرکت فناوری ارتباطات و اطلاعات فانوس با تکیه بر دانش فنی و تجربیات کارشناسان و مشاوران خود و همچنین تجربه‌های سازمانی کسب شده در پروژه‌های بزرگ و کوچک خود، به عنوان شرکت مشاور امنیت اطلاعات آماده ارائه خدمات به سازمان‌ها و شرکت‌ها در ابعاد مختلف می‌باشد.

 

خدمات مشاوره امنیتی شرکت فانوس عبارتند از :

طراحی معماری امنیتی سامانه‏های اطلاعاتی

ارائه طرح جامع امنیت شبکه و اطلاعات سازمان

ارائه مشاوره و خدمات فنی جهت دریافت گواهینامه امنیت اطلاعات

عارضه‌یابی و تحلیل شکاف برای رسیدن به شرایط مطلوب ازدیدگاه امنیت اطلاعات

تهیهRFP و نظارت بر خدمات امنیتی ارائه شده توسط پیمانکاران مختلف

ارایه راهکارهای جامع و ترکیبی از محصولات امنیتی مختلف در سازمان

اجرای پروژه های امنیتی مورد نیاز سازمان

اجرای پروژه های نوآورانه

ارایه مشاوره خدمات مدیریت شده امنیتی